LIITUMINE

Täisliikmeks saamise eelduseks on omada töötavat ning kõikidele tehnilistele nõuetele vastavat ükskõik missugust Kawasaki VN mudelit.
Kõik täisliikmeks soovijad peavad omama ka kehtivat vastava kategooriaga juhiluba.

Et sinagi saaksid ametlikuks ühingu täisliikmeks:

1. Saada oma liitumise soov meilile info@vulcanriders.ee. Meilis peaks olema lisaks liitumise soovile kajastatud olema sinu täisnimi, isikukood, elukoha aadress, kontaktandmed ja ratta andmed (reg.nr). VRE juhatus vaatab su soovi läbi ning annab sulle oma otsusest teada.

2. Juhatuse poolse positiivse vastuse korral sinu liitumise soovile teosta liitumis- ja liikmemaksu (10 + 20 euri) tasumine MTÜ VRA Estonia SEB arvele EE681010220289268226, selgitusse Liitumis- ja liikmemaks.

3. Peale makse laekumist lisatakse sind VRE ametlikuks liikmeks ning saad sellekohase teavituse koos sinu liikme numbriga ja kutse liitumiseks suletud FB grupiga Vulcan Riders Estonia.

4. Embleemid – VRE täisliige kannab oma riietusel rinna-ja seljaembleemi (rinnaembleem 9 cm, hind 5 euri, seljaembleem 25 cm, hind 15 euri). Tellimine läbi VRE presidendi.

5. Liituda saab ka täisliikme abikaasa või elukaaslane sarnaselt täisliikmele. Liitumistasu ei nõuta, aasta liikmemaksu suurus on 10 eur (ilma Kawasaki VN omamise nõudeta), kuid erinevalt täisliikmetest on lubatud kanda ainult rinnaembleemi ning puudub hääleõigus üldkoosolekutel.

6. Vastu saad mõnusa kokkuhoidva sõpruskonna nii kodumaal kui ülejäänud VRA liikmesriikides, õiguse kanda meie ametlikku logo ning soodustusi meie erinevatelt partneritelt.

Eglit Uke

president